Ergen

25. března 2017 v 10:46 |  Profily
PROFIL UŽIVATELE ERGEN

HRÁČ

Jméno: nezadané
Věk: nezadaný
Koníčky: kreslení|psaní knih|zpěv a hudba
Jiné: nezadané


VLK

Jméno:
Ergen
Pohlaví:
samec
Datum narození:
8.10.2012
Otec/matka/sourozenci: Otec:
Farlos, Matka: Gënna, Sourozenci: Paw, Sape
Postavení: Alfa
Povaha:
Ergen, zkráceně Gen. Tak to je jméno černého stvoření. Setkáte-li se s tímto vlkem poprvé, nebo jen párkrát, bude se vám jevit jako samotářský a zlý typ. Pravdou je, že Ergen v některých případech takový je, a hodně věcí na to poukazuje: přísný výraz v obličeji, když někoho potká, výhružně na něj zavrčí. Dalo by se vyjmenovat spousty dalších věcí, které na první pohled na jeho povahu ukazují. Poznáte-li ho ale více, zajisté se vám bude jevit naopak jako velmi dobrosrdečný a milý vlk. Samotářem zůstane, protože takový je i ve skutečnosti, ale určitě vás nenechá na pospas. K Ergenovým slabostem patří hlavně touha být tím nejlepším. Ačkoliv je na postu alfy, chce být ještě lepším. Problém je v tom, že lepším už nemůže být, maximálně může být milejší a hodnější, nic víc a nic míň. Dále je často tvrdohlavý a co si umane, to mu nikdo nevezme. Často se ostatní členové smečky naštvou kvůli jeho divným názorům a pak to má Ergen těžké. Tento černý vlk nadevše miluje krev. Pro lidské bytosti to zní nechutně, nebo i přímo hnusně. Jenže pro masožravce jako jsou vlci to znamená zaplnění hladového žaludku a pocit, že jsi samostatný, protože jsi ulovil kořist. Ergen si často vybírá, co si uloví. I když má kousek před sebou králíka, který je nepozorný a tak by ho snadno ulovil, raději vyhledá nějakou srnku, nebo ptáka, který mu chutná více. Gen naopak nesnáší vlky, kteří jsou až moc dotěrní, proto je často vyženu zavrčením, či po nich dokonce sekne drápy. Ergen je pán této smečky a nenechá si dělat něco, co vyloženě nesnáší!

Minulost:
Ergen se narodil jednoho říjnového dne spolu se svými sestrami, Paw a Sape. Tahle trojka, jeden samec a dvě samice se narodila dvou Betám, Farlosovi a Gënně. Jakož to potomci Bet se stali též betami a to byli ještě mladí. Vyrůstali si v poklidu. Šarvátky sice mezi vlčaty byly, ale nebylo to nic vážného. Nejčastější souboje byli mezi Ergenem a Paw. Ergen neměl Paw rád a Paw zase jeho. Proto se Gen zdržoval hlavně se Sape a nebo s rodiči, ale až do té doby, než umřeli… O smrti Farlose a Gënny vám popovídám, tak se usaďte.

"Lidé na obzoru, pryč!" rozkřikl se po krajině hlas Farlose. Gënna ke svému partnerovi přiběhla. "Co se děje?" zeptala se vyděšeným hlasem. "Lidé jsou tady a míří k nám. Jsou jich desítky, nemáme šanci," odpověděl pochmurně Farlos. Gënna odběhla pryč a za chvíli už běžela se smečkou pryč a za ní dva vlčci, Ergen a Paw. Sape byla z vlčat nejslabší a tak ji Gënna vzala do tlamy. Ozval se výstřel, který jakoby projel vlkům do uší. Vyděšený Ergen se hrozně lekl a přidal na rychlosti, jak jen mohl. Další výstřel. Krev. Křik mužů. Sténání vlků. Takhle by se dala popsat nejdelších pět minut v životě Ergena. Tomu komu tekla krev a ten kdo zasténal by Farlos, který právě v krvi padl na zem. "Tati né," zaskučela Paw a rozběhla se za mrtvým otcem, za sebou slyšela ťapkání Ergena. "Okamžitě zpátky, musíme pryč!" Gënna položila na sem Sape. "Utíkej s ostatními členy smečky," zašeptala vlčici do malých oušek a Sape poslušně pokyn splnila, rozběhla se za zbylými členy smečky. Gënna běžela v protisměru. Nějaká vlčice pobídla Paw a Ergena a ti se za ní rozběhli, tím že budou stát u otce ho stejně nevzkřísí. Mysleli, že je to jejich matka. Nebyla. Byla to jen stejně zbarvená vlčice. Ale kam se Gënna poděla? Byla mrtvá. Zabila ji kulka.

Ergen se po nějaké době odloučil od svých sourozenců a našel místo, vhodné na založení smečky. Pojmenoval smečku jako Ergenská smečka.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ergen Ergen | 25. března 2017 v 10:48 | Reagovat

<Pokud mi chcete poslat zprávu. Napište zde komentář>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama